Vydáváme...

19. května 2008 v 14:25 | zoo |  Články

Vydáváme...

Vydané publikace:
Kam plaveš, Gastone? (Vyprávění slavného lachtana) … vyšlo ve spolupráci s nakl. Práh, 96 str., pevná vazba, asi 60 bar. Fotografií a ilustrací. Kmotrem knihy byl pan Marek Eben
Pojďte s námi za zvířátky … ve spolupráci s nakl. Vašut, 64 str., asi 150 bar. Fotografií, pevná vazba, A-4. Chcete poznat zblízka zvířátka z pražské zoologické zahrady? Pokud ano, pak je tu právě pro vás kniha "Pojďte s námi za zvířátky". Seznámíte se nejen s osudy lachtanů Gastona a Jůlinky, ale i s veselými příběhy jejich méně známých kamarádů. Čeká na vás tygr Asík, žirafí samec Šimon, ježura Bodlinka či hrabáčí slečna Snuffy zvaná Pupík. A až příště navštívíte zoo v Tróji, půjdete vlastně na návštěvu ke starým známým...
ZOO PRAHA - HERBERT SLAVÍK
Tak zní název zcela ojedinělé publikace, která zaujme milovníky zvířat i fotografy. Na 165 fotografiích Herberta Slavíka se představí více než 60 druhů živočichů z pražské zoo od švábů po slony. Kniha je doplněna kulérem se zajímavými údaji o jednotlivých druzích v českém a anglickém jazyce. nechybí ani aktuální seznam sponzorů Zoo Praha.
Publikaci můžete zakoupit v zoo nebo v síti knihkupců.
Průvodce Zoo Praha - Lexikon zvířat A-Z netradičně pojatý průvodce, který vás nejen seznámí s jednotlivými druhy živočichů chovaných v pražské zoo, ale navíc vás zavede do zákulisí zoologické zahrady, přiblíží vám její historii i přírodní poměry, představ pavilony a prozradí mnoho zajímavého ze života zvířat.
Ve dvou se to lépe táhne Závěsný kalendář na rok 2004, ve formátu CD a s fotografiemi Herberta Slavíka, na kterých se představí zvířecí dvojice z pražské zoo.
Všechny tyto publikace můžete zakoupit v zoo nebo prodejních místech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama